Пошук по сайту


Інформація про особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти району, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році

Інформація про особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти району, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році

НА КОЛЕГІЮ

ВІДДІЛУ ОСВІТИ
Інформація про особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти району, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році
Відповідно до указів Президента України від 4 липня 2005 року № 1013 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні", від 20 березня 2008 року № 244 "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами), наказів Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2009 року «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2010 році» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2009 року №635/16651, від 1 грудня 2009 року №1081 «Про зміни в термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 грудня 2009 року №892 «Про організацію підготовки та проведення в навчальних закладах області зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році», наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 23 вересня 2009 року № 91 «Про проведення пробного тестування у 2010 році», спільного наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 21 жовтня 2009 року №531/72о/д «Про затвердження мережі пунктів реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у ЗНО – 2010», Плану спільних дій управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо організаційно-методичного супроводу зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти області, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році» від 07.12.2009 р. № 607 та наказу відділу освіти «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти області, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році» від 16.12.2009р. № 321.
Особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти району, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році

1. Зовнішнє незалежне оцінювання у цьому році організовується для випускників, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів і зовсім не стосується ДПА учнів.

2. Сесія ЗНО - 2010 року відбудеться після отримання випускником документа про повну загальну середню освіту /у червні/.

3. Скасовується підвіз учнів до пунктів тестування.

4. Дирекція школи інформує своїх випускників про особливості зовнішнього незалежного оцінювання – 2010, надає довідку про те, що учень здобуває повну загальну середню освіту, а також, право кожному випускникові зареєструватися для участі у ЗНО в єдиних пунктах реєстрації, затверджених спільним наказом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти «Про затвердження мережі пунктів реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у ЗНО – 2010» від 21 жовтня 2009 р. № 531/72о/д.

Незалежно від того, який профіль навчання обрано у даній школі, учень може визначити для складання тестів не більше п’яти навчальних предметів, зазначених у переліку / українська мова і література, історія України, математика, біологія, фізика, хімія, географія, одна з іноземних мов (за вибором) – англійська, німецька, французька, іспанська/
Реєстрація на ЗНО – 2010 триватиме до 31 березня цього року. Кожен бажаючий взяти участь у тестуванні, яке відбуватиметься з 02 по 23 червня, отримає від реєстратора сертифікат із вклеєною фотокарткою, захищений спеціальною номерною голографічною наліпкою, який одночасно є перепусткою на тестування і документом для вступу у вищі навчальні заклади.

У разі втрати або пошкодження сертифіката особа може звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти з письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Особа зобов’язана повторно надати документи, на підставі яких відбувалася реєстрація, та пошкоджений сертифікат.

Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.

Для кожної зареєстрованої особи на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та ріn-кодом, указаним у ньому.
Внесення змін до реєстраційних даних

Кожна особа, яка зареєструвалася для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, має право внести зміни до реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію, шляхом повторної реєстрації.

Для повторної реєстрації крім документів, особа повинна додатково надати раніше отриманий сертифікат, що анулюється.

У разі відмови від проходження зовнішнього оцінювання абітурієнт повинен повернути сертифікат з відповідною заявою до пункту реєстрації протягом часу, відведеного на реєстрацію.
Здійснюється реєстрація випускників із обмеженими можливостями через довірену особу

Особи із зазначених категорій громадян крім документів для реєстрації, надають висновок про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, виданий закладом охорони здоров’я в порядку, установленому Міністерством охорони здоров’я України.

У разі подання документів чи нотаріально завірених копій довірена особа має пред’явити відповідальному за пункт реєстрації власний паспорт і документ, що засвідчує її повноваження.

У випадку реєстрації через довірену особу, випускник, який реєструється, додатково подає рукописну заяву на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти, в якій зазначено:

перелік навчальних предметів, із яких вона бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання;

назву мови, якою особа бажає отримати словник основних термінів із предмета тестування (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська);

підтвердження факту ознайомлення з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2010 році.

Про все це можна детальніше дізнатися із Правил реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році / Наказ Українського центру оцінювання якості освіти «Про затвердження документів, що регламентують реєстрацію осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2010 році» від 27 жовтня 2009 р. № 102/
Перелік документів для реєстрації


  • паспорт (особам, яким станом на 15 грудня 2009року не виповнилося 16 років, у разі відсутності паспорта, – свідоцтво про народження);

  • документ про повну загальну середню освіту та його копію (для осіб, які отримають документ про повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, – довідку з навчального закладу за зразком Українського центру оцінювання якості освіти);

  • дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

  • два пластикових файли формату А4 для зберігання документів;

  • висновок закладу охорони здоров’я (для осіб з обмеженими фізичними можливостями) СЕРТИФІКАТ та інші документи ЗБЕРІГАЮТЬСЯ У ВИПУСКНИКА!


ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ знаходиться у приміщенні Теребовлянської обласної комунальної гімназії-спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей, за адресою 48100, м. Теребовля, вул. Застіноцька,41.
ГРАФІК РОБОТИ пункту реєстрації


Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота


09 – 13

14 – 1609 – 13

14 – 1711 – 13

14 – 1609 – 13

14 – 1609 - 14

За попередньою домовленістю


РЕЄСТРАТОР Васильчик Роман Миколайович.

Контактні телефони 0(251)2-44-49, 2-16-62

0674191976 vasroman@lirt.ru
СЕСІЯ зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року:
2,3,4 червня - українська мова і література

7 червня - іноземна мова

9 червня - біологія

11 червня - географія

14, 15 червня - математика

17,18 червня - історія України

21 червня - хімія

23 червня - фізика
РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО – 2010 кожен учасник зможе знайти на персональній інформаційній сторінці, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та ріn-кодом, указаним у ньому.
За інформацією з ПУНКТУ РЕЄСТРАЦІЇ у Теребовлянському районі станом на 02 лютого 2010 року, зареєстровано 72 учні. З них учні Кобиловолоцької школи /100%/, Микулинецької, Теребовлянської гімназія, №1, №2, №3, Острівецької та Вишнівчицької загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів.

Отже, директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

1.Проводити роз’яснювальну роботу в педагогічних колективах, серед учнів та батьківської громадськості щодо порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та особливостей вступу до вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації.

2.У лютому 2010 року скликати батьківські збори, на яких інформувати батьків про перелік документів та порядок реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів для участі у ЗНО – 2010.

3.Активізувати роботу класних керівників на підвищення відповідальності батьків учнів випускних класів за своєчасне подання документів для реєстрації на участь у ЗНО -2010.
ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ відбудеться 13 і 20 березня в Теребовлянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Випускникам шкіл, що зареєструвалися на ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ самостійно дізнатись із персональної сторінки на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua про свій пункт пробного тестування. Подробиці у газеті «ВОЛЯ», на РАДІО.

Методист РМК О.М.Ходинецька

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Про Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного...
Міністерством освіти І науки України продовжується формування нормативно-правової бази зно 2014 та вступної кампанії в цілому. З...

«Психологічна підготовка учасників нвп до екзаменів та зно»
Міністерством юстиції зареєстровано наказ Міністерства освіти І науки від 26 серпня 2010 р. №833 «Про зовнішнє оцінювання навчальних...

Інформаційний бюлетень «Процедура зно 2012»
Наказ Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 03. 11. 2011 №1254 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо...

Про пробне зовнішнє незалежне оцінювання
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне зно) – добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних...

Україна
України в 2015 році», листа Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти від 28. 11. 2014 року №04/01-496/02-09 «Про...

Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016...
Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за №1152/27597, з метою організованого проведення в 2016 році зовнішнього незалежного...

Інформація про результативність участі у зно -2012 року, щодо навчальних...
Зно -2012 року, щодо навчальних закладів,у яких випускники при проходженні зовнішнього незалежного

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з біології
Програму зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2012 розроблено на основі чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів:...

Програма зовнішнього незалежного оцінювання спрямована на виявлення...
Програму зовнішнього незалежного оцінювання з біології розроблено на основі чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів:...

Про внесення змін до Положення про державну підсумкову атестацію...
Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами) та від 31. 12. 2005 №1312...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

b.lekciya.com.ua
Головна сторінка