Пошук по сайту


Нака з

Нака з

Сторінка1/3
  1   2   3

П’ЯТИХАТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ



Н А К А З
02.02.2017 м. П’ятихатки № 27
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових дисциплін

у 2016/2017 навчальному році
Згідно з наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 07 вересня 2016 року № 587/0/212-16, наказом відділу освіти від 03 жовтня 2016 року № 172 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади із спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.09.2011 р. № 1099, зареєстрованого Міністерством юстиції України 17 листопада 2011 р. № 1318/20056 на базі П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 з 30 жовтня по 25 грудня проведений ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з 15 базових дисциплін, у тому числі з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови, історії, правознавства, математики, біології, екології, фізики, астрономії, географії, інформаційних технологій, хімії, економіки, трудового навчання.

Учні загальноосвітніх закладів району брали участь у тій чи іншій предметній олімпіаді. Всього в олімпіадах взяло участь 780 школярів (у минулому навчальному році – 795). Переможцями та призерами визначено 166 учнів (179) (доповідна записка).

Високий науково-методичний рівень олімпіад забезпечений співпрацею районного методичного кабінету з Дніпропетровським ОІППО. Якісному показникові організації олімпіад сприяла участь у них вчителів-методистів, методистів РМК. Завдання з усіх предметів відповідали вимогам реформування освітньої галузі, чинним програмам і оцінювалися за критеріями рівнів навченості, практичних умінь, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Основною метою олімпіад було виявлення обдарованих і творчих школярів та їхнє залучення до команди району для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

З метою вирішення суперечливих питань учасники олімпіад, згідно з Положенням про Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін (пункт 3.22), мали право після завершення всіх турів відповідного етапу змагань подавати до журі апеляції з приводу правильності та об’єктивності оцінки виконаних ними завдань. Але такі заяви від учасників олімпіад до районного журі не надходили.

Методисти районного методичного кабінету провели моніторинг наслідків олімпіад. Узагальнені матеріали висвітлені у додатках до наказу (додаток 1, 2, 3, 4).

Враховуючи рішення оргкомітетів і журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити дипломами учнів, які зайняли І,ІІ,ІІІ місця в районних олімпіадах, список додається.

  2. Затвердити склад команд для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, що додається.

  3. Оголосити подяку відділу освіти П’ятихатської РДА Шеремету С.О., директору П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3, Юр’єву О.А., директору П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1, Комарову С.В., директору П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2, Красенку І.В., директору Культурянської ЗШ І-ІІ ступенів, Малій О.В., директору Мар’янівської ЗШ І-ІІ ступенів, Дорош Т.В., директору Жовтянської ЗШ І-ІІ ступенів за організацію високого рівня роботи з обдарованою молоддю.

  4. Директорам шкіл проаналізувати результати шкільних та районних олімпіад, викладених у доповідній записці, зробити висновки, спланувати заходи щодо удосконалення роботи з обдарованими дітьми. Передбачити грошову винагороду за сумлінну працю вчителям-предметникам, учні яких стали переможцями районних олімпіад.

  5. Оголосити подяку відділу освіти П’ятихатської РДА Комарову С.В., директору П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2, за активну участь у підготовці і проведенні ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

  6. Координацію за виконання даного наказу покласти на директора П’ятихатського РМК – Пономаренко Н.І., контроль залишаю за собою.


Начальник відділу освіти О.А. КОСТЕНКО

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

за підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016/2017 навчальному році
Згідно з чинним Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади із спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011р. № 1099, зареєстрованого Міністерством юстиції України 17 листопада 2011 р. № 1318/20056, наказом відділу освіти від 03 жовтня 2016 року № 172 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» на базі П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 з 30 жовтня по 25 грудня проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з 15 базових дисциплін, у тому числі з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови, історії, правознавства, математики, біології, екології, фізики, астрономії, географії, інформаційних технологій, хімії, економіки, трудового навчання. У школі були створені належні умови для виконання олімпіадних завдань та роботи журі. Спостерігачі (чергові) по навчальних кабінетах працювали чітко, неупереджено. Виявлені порушення (користування довідко-інформаційною літературою та підручниками, мобільними телефонами, використання позначок, які сприяють дешифруванню робіт тощо) були усунені до початку виконання учнями олімпіадних робіт.

Всього в районних олімпіадах 2016/2017 навчального року взяли участь 780 учнів з 29 загальноосвітніх навчальних закладів району та 2 філій.

Головну мету олімпіад щодо виявлення обдарованих, творчих школярів було досягнуто завдяки високому науково-методичному рівню організації і проведення заходів методистами РМК, залученню до роботи в оргкомітетах і журі методистів, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Зміст та рівень складності олімпіадних завдань відповідали вимогам, що були визначені рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, та методичною радою КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Результати виступів учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад проаналізовані та узагальнені методистами районного методичного кабінету і свідчать про достатній рівень підготовки учасників змагань. Педагогічними колективами проводиться ґрунтовна робота з розвитку інтересів учнів до знань. Учні виявили глибокі теоретичні знання і продемонстрували вміння творчо застосовувати їх на практиці, робити узагальнення та висновки, висловлювати та відстоювати власну думку.

Проте, як і в минулі роки, гострою залишається проблема значного розриву у кількості отриманих балів переможцями олімпіад і учасниками, що посіли останні місця у змаганнях. Загальнорайонний якісний показник складає 21,2%. Цей показник підвищився порівняно з попередніми навчальними роками на 2,3%. У порівнянні із минулим навчальним роком збільшилася кількість призових місць учнівських команд з історії, правознавства, екології, астрономії; незмінною кількість перемог залишилася із математики; зменшилася кількість призових місць з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови, фізики, географії,біології, трудового навчання. Відсутні призові місця з хімії, економіки та інформаційних технологій. Переможцями визначено 166 учнів, з них 32 учні посіли перше місце, 45 учнів – друге місце, 89 учнів – третє місце. Вчителі шкіл, які були залучені до роботи у складі журі районних предметних олімпіад, своєчасно з’являлися, добросовісно виконували свої обов’язки, об’єктивно підходили до оцінювання робіт учнів.

Високі та добрі результати на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад продемонстрували такі учні:

Начоса Софія – учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 – 6 призових місць; Каляка Анастасія – учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 та Гладченко Юлія, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 – по 5 призових місць; Передерій Євген – учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3, Комарова Анастасія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 та Федан Тетяна ,учениця 11 класу Лозуватської ЗШ І-ІІІ ступенів – по 4 призових місця.

Загалом у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад найкращі результати виявили команди П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3, П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1, П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2, Культурянської ЗШ І-ІІ ст., Мар’янівської ЗШ І-ІІ ст., Жовтянської ЗШ І-ІІ ст.

Що стосується якісних показників, то найкращі результати продемонстрували учні П’ятихатських ЗШ № 1, № 3 (51%), П’ятихатської ЗШ № 2 (37%), Жовтянської ЗШ І-ІІ ступенів (31%).

Покращили роботу з обдарованими учнями та значно краще підготовили команди для участі в районному етапі учнівських олімпіад у Виноградівському НВК, Саксаганській та Холодіївській ЗШ І-ІІІ ступенів, Культурянській, Жовтянській ЗШ, Мар’янівській, Чистопільській ЗШ І-ІІ ступенів.

Необхідно проаналізувати та визначити резерви щодо покращення роботи з обдарованими дітьми педагогічним колективам Вишнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ОНЗ «Лихівська ЗШ І-ІІІ ступенів», Жовтянської ЗШ І-ІІІ ступенів, Жовтоолександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Зорянської ЗШ І-ІІІ ступенів, Саївської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад викладені у додатках 1-4 до наказу відділу освіти П’ятихатської райдержадміністрації від 02.02.2017 № 27 «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році».

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

1. Глибоко проаналізувати результати І і ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад на засіданні методичної ради школи та шкільних методичних об’єднань, творчих груп вчителів.

2. Створювати в навчальному закладі необхідні умови для роботи з обдарованими дітьми.

3. Під час складання навчального плану продумувати систему гуртків, факультативів, спецкурсів для школи ІІ-ІІІ ступенів з метою поглиблення знань учнів з окремих галузей знань, розвитку інтелектуальних здібностей учнів.
Директор КНМУ «П’ятихатський РМК» Н.І. ПОНОМАРЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

від 02.02.2017 № 27

С П И С О К

учнів-переможців олімпіад, нагороджених дипломом І ступеня

Українська мова і література

  1. Короткова Каріна, учениця 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  2. Малоок Вікторія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  3. Пуц Ольга, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  4. Каляка Анастасія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Російська мова і література

  1. Мугнецян Анастасія, учениця 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  2. Шевченко Анна, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  3. Крутенко Анна, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  4. Каляка Анастасія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Англійська мова

  1. Ляшенко Софія, учениця 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  2. Старченко Максим, учень 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  3. Начоса Софія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  4. Масловська Марина, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  5. Федан Тетяна, учениця 11 класу Лозуватської ЗШ І-ІІІ ст.

Історія

  1. Передерій Євген, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Правознавство

  1. Фьодоров Дмитро, учень 9 класу Жовтянської ЗШ І-ІІ ст.

  2. Шапран Андрій, учень 9 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

Математика

  1. Тхорук Єгор, учень 6 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  2. Пахаренко Сергій, учень 7 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  3. Начоса Софія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  4. Павлюк Дмитро, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  5. Каляка Анастасія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  6. Передерій Євген, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Фізика

  1. Горбач Назарій, учень 7 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  2. Сліпченко Олександр, учень 8 класу Зеленоярської ЗШ І-ІІІ ст.

  3. Ушаков Давид, учень 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  4. Хомуха Станіслав, учень 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  5. Чернявська Юлія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

Астрономія

1. Передерій Євген, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Хімія

Біологія

Екологія

Географія

Економіка

Інформаційні технології

Трудове навчання

  1. Овчаренко Богдан , учень 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  2. Варава Марина, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  3. Махоня Михайло, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  4. Мірошніченко Анна, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Учнів-переможців олімпіад, нагороджених дипломом ІІ ступеня

Українська мова і література

  1. Мунтяну Вікторина, учениця 8 класу Культурянської ЗШ І-ІІ ст.

  2. Начоса Софія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  3. Крутенко Анна, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  4. Передерій Євген, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Російська мова і література

  1. Ляшенко Софія, учениця 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  2. Лущукевич Діана, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  3. Начоса Софія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  4. Гладченко Юлія, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  5. Бєлова Анастасія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

Англійська мова

  1. Терещенко Іван, учень 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  2. Ткаченко Вероніка, учениця 9 класу Мар’янівської ЗШ І-ІІ ст.

  3. Пуц Ольга, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  4. Волошина Валерія, учениця 11 класу Саксаганської ЗШ І-ІІІ ст.

Історія

  1. Гудзь Владислав, учень 8 класу Культурянської ЗШ І-ІІ ст.

  2. Шворак Вадим, учень 8 класу Новотроїцької ЗШ І-ІІ ст.

  3. Жугінський Віталій, учень 8 класу Саївської ЗШ І-ІІІ ст.

  4. Начоса Софія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  5. Гладченко Юлія, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  6. Каляка Анастасія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  7. Федан Тетяна, учениця 11 класу Лозуватської ЗШ І-ІІІ ст.

Правознавство

  1. Савицька Наталія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  2. Ткаченко Вероніка, учениця 9 класу Мар’янівської ЗШ І-ІІ ст.

  3. Янушко Катерина, учениця 9 класу Чистопільської ЗШ І-ІІ ст.

  4. Гарагуля Олег, учень 11 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

Математика

  1. Кислий Антон, учень 6 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  2. Біла Анастасія, учениця 7 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  3. Чирков Богдан, учень 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  4. Руденко Андрій, учень 8 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  5. Мельниченко Марина, учениця 9 класу Саксаганської ЗШ І-ІІІ ст.

  6. Масловська Марина, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  7. Ємельянова Юлія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

Фізика

    1. Пахаренко Сергій, учень 7 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  1. Руденко Андрій, учень 8 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  2. Комарова Анастасія, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

  3. Лущукевич Діана, учениця 9 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2

  4. Каляка Анастасія, учениця 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Астрономія

  1. Івашин Сергій, учень 11 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

Хімія

Біологія

  1. Чирков Богдан, учень 8 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3

Екологія

  1. Бойчук Влада, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

  2. Семенькова Галина, учениця 11 класу Зеленоярської ЗШ І-ІІІ ст.

Географія

  1. Лущук Тетяна, учениця 11 класу Жовтянської ЗШ І-ІІІ ст.

Економіка

Інформаційні технології

Трудове навчання

  1. Шапран Андрій , учень 9 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  2. Шаповал Анастасія, учениця 9 класу Нерудстальської ЗШ І-ІІІ ст.

  3. Шапран Дмитро, учень 11 класу Зорянської ЗШ І-ІІІ ст.

  4. Кірєєва Аліна, учениця 10 класу П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1

Учнів-переможців олімпіад, нагороджених дипломом ІІІ ступеня
  1   2   3

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Про посилення заходів з діагностики та профілактики іксодових кліщових бореліозів в Україні

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
України та приліт до аеропортів України під час виконання міжнародних, внутрішніх та

Нака з
Дпа та зно у 2016 р та наказу Донецького обліппо від 02. 10. 2015 р. №62 «Про підготовку та проведення моніторингу якості знань учнів...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

b.lekciya.com.ua
Головна сторінка