Пошук по сайту


Наказ

Наказ


ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ
НАКАЗ
Від 14.10.2013р. м. Полтава №244

Про проведення І–ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році


На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 05.08.2013 № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 № 1318/20056, згідно з наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.12.2011 № 514 «Про затвердження Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 22.12.2011 за № 225/1802, наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 10.10.2013 року № 364 «Про проведення І–ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році», з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, організованого проведення І (шкільного), ІІ (районного) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити склад районного організаційного комітету щодо проведення учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013–2014 навчальному році та склад журі районних предметних олімпіад (додаток 1, додаток 2).
2. Керівникам закладів освіти:

2.1 Подати звіти про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та заявки на участь у ІІ етапі до 28.10.2013 року у районний методичний кабінет (додаток 3, додаток 4).

2.2 Забезпечити участь учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Початок о 9.00 год.

3. Районному методичному кабінету (Сідокур С.І.):

3.1. Забезпечити проведення ІІ етапу в листопаді-грудні 2013 року (за завданнями, розробленими Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. В.М. Остроградського) згідно з графіком (додаток 5).

3.2. З метою реалізації прав учня брати участь у кількох предметних олімпіадах, ті олімпіади, які визначені попарно в один день, провести відповідно у першій та другій половині дня. 

3.3. Забезпечити отримання завдань до ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з використанням ресурсів мережі Інтернет.
4. Звіти про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та заявки на участь команд у ІІІ (обласному) етапі подати до 26.12.2013 року (відповідальному секретарю щодо проведення олімпіад з навчальних предметів) (додаток 6, додаток 7) та здійснити реєстрацію учасників ІІІ етапу на сайті Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.
5. Відзначити призерів (1-3 місця) районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад дипломами до 30.12.2013 року.


6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу О. Сень

Проект наказу підготовлений районним методичним кабінетом відділу освіти:
Завідуюча С. Сідокур

ПОГОДЖЕНО

Виконуючий обов’язки головного бухгалтера відділу Л. Ківшик

Юрисконсульт ЦБ В.Корнієнко

Додаток 1

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від №
Склад

районного організаційного комітету

щодо проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році


  1. Сень О.О. – голова, начальник відділу освіти

  2. Сідокур С.І. – заступник голови, завідуюча РМК

  3. Джуган І.Л. – секретар комітету, методист РМК


Члени:

  1. Джуган І.Л. – методист РМК, відповідальна за проведення олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, німецької мови

  2. Важеніна І.Л. - методист РМК, відповідальна за проведення олімпіад з історії, правознавства

  3. Бовсуновська В.І. - методист РМК, відповідальна за проведення олімпіад з математики, фізики, астрономії

  4. Голуб О.С. - методист РМК, відповідальний за проведення олімпіад з трудового навчання, фізичної культури і спорту

  5. Гришко В.Я. - методист РМК, відповідальна за проведення олімпіад з біології, екології, хімії, географії

  6. Білокінь В.В. - методист РМК, відповідальна за проведення олімпіади з економіки

  7. Бибич Г.В. - методист РМК, відповідальна за проведення олімпіади з педагогіки і психології

  8. Бовсуновська Н.І. - методист РМК, відповідальна за проведення олімпіад з інформатики, інформаційних технологій

  9. Тягнирядно Т.П. – директор Розсошенської гімназії

  10. Дорогокупля С.І. – директор Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

  11. Пилипенко К.О. – директор Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

  12. Таранець О.М. – директор Супрунівського НВК

  13. Голуб С.В. – директор Мачухівського НВК


Завідуюча районного методичного кабінету С.Сідокур

Додаток 2

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від №
СКЛАД

журі учнівських олімпіад з навчальних предметів
з української мови та літератури (7-11 класи)


Джуган І.Л. -

голова журі, методист райметодкабінету

Гудзенко Н.М.-

вчитель Судіївської ЗОШ І-ІІ ст.

Дорошенко Т.Г. -

вчитель Розсошенської гімназії

Дяченко В.Г. -

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Мілаєвич О.В. -

вчитель Розсошенської гімназії

Ночовна К.В. -

вчитель Калашниківського НВК

Тома Л.А. -

вчитель Супрунівського НВК

Яременко В.І. -

вчитель Степненського НВК

Гейко А.В. -

вчитель Мачухівського НВК

Дудник Н.Г. -

вчитель Валківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Педченко А.О. -

вчитель Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дейнека Г.А.

вчитель Божківського НВК

Лаврінець С.С. -

вчитель Гожулівського НВК


з англійської мови (8-11 класи)


Джуган І.Л. -

голова журі, методист райметодкабінету

Косиця Н.М. -

вчитель Абазівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Добриніна Л.В. -

вчитель Мачухівського НВК

Путря Л.І. -

вчитель Розсошенської гімназії

Дворяшина Т.М. -

вчитель Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Чернова М.М. -

вчитель Степненського НВК

Сень Т.О. -

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Чеснакова М.О. -

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бондарчук Л.М. -

вчитель Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Васько В.В. -

вчитель Божківського НВК

Бречко А.І.

вчитель Бречківської ЗОШ І-ІІІ ст.


з німецької мови (8-11 класи)


Джуган І.Л. -

голова журі, методист райметодкабінету

Яківець Т.І. -

вчитель Чорноглазівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Турпітько Н.В. -

вчитель Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Богдан Т.В. -

вчитель Вацівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сидорина О.О. -

вчитель Калашниківського НВК



продовження додатку 3
з педагогіки і психології


Бибич Г,В. -

голова журі, методист райметодкабінету

Черевань О.І. -

практичний психолог Абзівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Шаповал С.Ф. -

вчитель Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Максименко О.М. -

вчитель Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Шевченко Л.О. -

практичний психолог Розсошенської гімназії


з фізичної культури


ГолубО.С. -

голова журі, методист райметодкабінету

Шаповал В.І. -

вчитель фізичної культури Мачухівського НВК

Козка С.М. -

вчитель фізичної культури Божківського НВК

Забільський В.В. -

вчитель фізичної культури Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Рудяшко О.Г. -

вчитель фізичної культури Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Антоненко О.Ф.

вчитель фізичної культури Степненського НВК


з трудового навчання ( дівчата)


ГолубО.С. -

голова журі, методист райметодкабінету

Кгаєвська І.А. -

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Роспірко О.В. -

вчитель Божківського НВК

Галагуза Н.Ю. -

вчитель Супрунівського НВК

Цуд Л.М. -

вчитель Розсошенської гімназії


з трудового навчання ( хлопці)


Голуб О.С. -

голова журі, методист райметодкабінету

Марфін О.В. -

вчитель Калашниківського НВК

Вільховик В.С. -

вчитель Кротенківського НВК

Терентьєв Ю.О. -

вчитель Степненського НВК

Синиця В.І. -

вчитель Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.


з історії


Важеніна І.Л. -

методист райметодкабінету, голова журі

Галь С.О. -

вчитель Розсошенської гімназії

Рябуха Л.М. -

вчитель Мачухівського НВК

Кікоть Т.О. -

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Манохіна І.А. -

вчитель Розсошенської гімназії

Пантюхова Т.М. -

вчитель Божківського НВК

Колеснікова Л.А. -

вчитель Тахтаулівського НВК

продовження додатку 3
з інформатики


Бовсуновська Н.І. -

голова журі, методист райметодкабінету

Білокінь М.В. -

вчитель Кіровського НВК

Кузнецова Т.О. -

вчитель Супрунівського НВК


з інформаційно-комунікаційних технологій


Бовсуновська Н.І. -

голова журі, методист райметодкабінету

Білокінь М.В. -

вчитель Кіровського НВК

Кузнецова Т.О. -

вчитель Супрунівського НВК

Заєць Ю.А. -

вчитель Степненського НВК

Кусайко С.М. -

вчитель Розсошенської гімназії

Михайленко О.В. -

вчитель Гожулівського НВК

Пентова А.А. -

вчитель Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Пуха А.В. -

вчитель Кротенківського НВК


з математики


Бовсуновська В.І. -

голова журі, методист райметодкабінету

Шубіна І.Г.

вчитель Божківського НВК

Остапенко О.Г.

вчитель Калашниківського НВК

Баланова Н.Г.

вчитель Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ткач Л.М.

вчитель Розсошенської гімназії

Касинець О.В.

вчитель Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кучерява О.А.

вчитель Степненського НВК


з фізики


Бовсуновська В.І. -

голова журі, методист райметодкабінету

Разуменко О.В.

вчитель Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Заєць Ю.А.

вчитель Степненського НВК

Усенко О.А.

вчитель Розсошенської гімназії

Бородай Л.М.

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Купчинська Т.Г.

вчитель Супрунівського НВК


з астрономії


Бовсуновська В.І. -

голова журі, методист райметодкабінету

Заєць Ю.А.

вчитель Степненського НВК

Усенко О.А.

вчитель Розсошенської гімназії

Бородай Л.М.

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.


продовження додатку 3
з правознавства


Важеніна І.Л. -

голова журі, методист райметодкабінету

Мотузенко В.М. -

вчитель Вацівської ЗОШ І-ІІ ст.

Бєлкіна О.В. -

вчитель Супрунівського НВК

Колеснікова Л.А. -

вчитель Тахтаулівського НВК

Манохіна І.А. -

вчитель Розсошенської гімназії


з біології



ГришкоВ.Я.-

голова журі, методист райметодкабінету

Васюкова Н.М. -

вчитель Божківського НВК

Чуприна О.М.          

вчитель Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Купченко О.М.        

Вчитель Тахтаулівського НВК

Йосипенко О.М.      

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Чайка Н.В.               

вчитель Кіровського НВК


з географії


ГришкоВ.Я.-

голова журі, методист райметодкабінету

Ващенко В.О. -      

вчитель Супрунівського НВК

Крикливець О.І.-    

вчитель Тахтаулівського НВК

Максименко В.М.- 

вчитель Судіївської ЗОШ І-ІІ ст.

Скогарєва В.Г. -      

вчитель Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Шокодько О.В. -

Вчитель Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст.


з хімії


ГришкоВ.Я.-

голова журі, методист райметодкабінету

Жданова Н.С.-         

вчитель Тахтаулівського НВК

Жорняк Н.Ф. -       

вчитель Супрунівського НВК

Пискун В.М. -          

вчитель Степненського НВК

Коваль Л.О. -

вчитель Мачухівського НВК


з екології


Гришко В.Я.-

голова журі, методист райметодкабінету

Лугова В.Д.-

вчитель Головачанського НВК

Пуденко О.Р. -

вчитель Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Окара С.М. -

вчитель Кротенківського НВК

продовження додатку 3
з економіки



Білокінь В. В. -

голова журі, методист райметодкабінету

Красноголова Н.В.-

вчитель Степненського НВК

Шляхова О.П.-

вчитель Головачанського НВК



Завідуюча районного методичного кабінету С.Сідокур

Додаток 5

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від №

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році




з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

Місце проведення

Відповідальний

1.

Математика (6–11 кл.)

02.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Бовсуновська В.І.

2.

Біологія (8–11 кл.)

03.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Гришко В.Я.

3.

Астрономія( 10–11 кл.)

09.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Бовсуновська В.І.

4.

Екологія (10–11 кл.)

10.11.2013

Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Сідокур С.І., Гришко В.Я.

5.

Географія (8–11 кл.),


16.11.2013


Супрунівський НВК



Сідокур С.І., Гришко В.Я.

6.

Педагогіка і психологія

(11 кл.)

16.11.2013


Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Сідокур С.І., Бибич Г.В.

7.

Хімія (7–11 кл.)

17.11.2013

Терешківська ЗОШ

Сідокур С.І., Гришко В.Я.

8.

Фізика (7–11 кл.),


23.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Бовсуновська В.І.

9.

Економіка (9–11 кл.)

23.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Білокінь В.В.

10.

Інформатика (8–11 кл.)


24.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Бовсуновська Н.І.

11.

Історія (8–11 кл)

24.11.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Важеніна І.Л.

12.

Німецька мова (8–11 кл.)


30.11.2013

Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Сідокур С.І., Джуган І.Л.

13.

Інформаційні технології

(8–11 кл.)

01.12.2013

Розсошенська гімназія, Мачухівський НВК, Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст., Супрунівський НВК, Терешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сідокур С.І., Бовсуновська Н.І.

14.

Трудове навчання (8–11 кл.)

08.12.2013

Терешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сідокур С.І., Голуб О.С.

15.

Фізична культура і спорт

(11 кл.)

14.12.2013

Мачухівський НВК


Сідокур С.І., Голуб О.С.

16.

Українська мова та література (7–11 кл.)

15.12.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Джуган І.Л.

17

Англійська мова (8–11 кл.)

21.12.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Джуган І.Л.

18.

Правознавство (9–11 кл.)

22.12.2013

Розсошенська гімназія

Сідокур С.І., Важеніна І.Л..


Завідуюча районного методичного кабінету С.Сідокур






Додаток 3

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від №
Звіт

про проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з _____________ у 2013-2014 н.р.


№ п/п

Клас

Кількість учасників

Вчитель

1.










2.











Директор закладу М.П. П.І.П.

Завідуюча районного методичного кабінету С.Сідокур

Додаток 4

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від №


Заявка

на участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з _____________ у 2013-2014 н.р.


№ п/п

Клас

ПІП учасника

Дата народження

Зайняте місце у І етапі

Вчитель

1.
















2.


















Директор закладу М.П. П.І.П.
Завідуюча районного методичного кабінету С.Сідокур

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Наказ Міністерства аграрної політики України від “4” червня 2009 р. №390

Наказ
Провести у 2015/2016 навчальному році Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

Наказ
Типове положення про Комісію з інфекційного контролю закладів охорони здоров'я (додається)

Наказ
Олімпіада з екології була проведена на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Наказ
Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах міста

Наказ
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Наказ
Затвердити Положення про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», що додається

Департамент освіти І науки наказ
Про проведення у навчальних закладах області акції «Зелений паросток майбутнього»

Наказ
Про затвердження Правил пожежної безпеки для закладів, установ І організацій системи освіти України

Наказ
Затвердити Керівництво щодо перевірки та оцінки стану озброєння та військової техніки у Збройних Силах України, що додається



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

b.lekciya.com.ua
Головна сторінка